Tablice i akcesoria szkolne dla dzieci

Posted on Posted inArtykuły

Do tej pory rynek ukraiński ma szeroką gamę zabawek różnego pochodzenia. Ale wiele z nich to zabawki, które są całkowicie bezpieczne dla dzieci? A ile osób promuje rozwój dziecka? Nie tak bardzo.

Specjalista od rynku i kontroli metrologicznej nadzór ochrony konsumentów Głównego Departamentu Derzhprodspozhyvsluzhby w regionie Połtawy tablice i akcesoria szkolne dla dzieci, w oparciu o cechy planu inspekcji i produktów dla II kwartału 2017 roku, zgodnie z planem sektorowym pracy, liczba planowanych kontroli w Charakterystyce Produktu podmiotów zajmują się wdrażaniem zabawek dla dzieci.

Stwierdzono, że zabawki na rynku są zwykle nieznanego pochodzenia. Zwykle producentem tego produktu o złej jakości są Chiny. Rzeczywiste producentów i dostawców takich towarów jak i oni płyną niemal niemożliwe do ustalenia, ponieważ przedsiębiorcy pracujący pod uproszczonego systemu podatkowego i nie mają odpowiednich dokumentów.

Ponadto zagrożenie składa się tablice i akcesoria szkolne dla dzieci z zabawek bez konieczności oznaczania, ponieważ nie można ich zidentyfikować.

Jak wybrać bezpieczną zabawkę dla swojego dziecka?

Zgodnie z decyzją Gabinetu Ministrów Ukrainy z 11.07.2013. № 515 „w sprawie zatwierdzenia przepisów technicznych bezpieczeństwa zabawek” produktów przeznaczonych do stosowania u dzieci poniżej 14 zabaw muszą być zadeklarowane, spełniają wymagania techniczne i ukraińskiego ustawodawstwa, ponieważ pytanie to nie tylko wartości (które finansowane nasze oferty producenta) tablice i akcesoria szkolne dla dzieci, ale także w zakresie bezpieczeństwa produktów. Zabawka jest rodzajem książki, czytania, której dziecko dowiaduje się o życiu.