Gdzie kupić zabawki dla dzieci?

Posted on Posted inArtykuły

Jak wybrać zabawki do kąpieli dla dzieci

1. Wielu współczesnych producentów nie dba o bezpieczeństwo i przyjazność dla środowiska materiałów, z których korzystają, tworząc towary dla dzieci. Takie “zaniedbanie” zagraża poważnym problemom zdrowotnym dla dzieci. Dodaj do tego szkodliwe opary generowane przez wysokie AlaKoala.pl temperatury (nawet czterdzieści stopni wystarczy, aby aktywować niebezpieczny proces).

Produkty dziecięce, w tym zabawki do kąpieli, powinny być zgodne z ogólnie przyjętymi normami bezpieczeństwa i normami higienicznymi, dokumentacja ta powinna być dostarczona na pierwsze żądanie kupującego. Tylko oryginalne dokumenty, nie kserokopie i zakup artykułów dziecięcych w specjalistycznym sklepie z zabawkami online dają gwarancję jakości produktu.

2. Na opakowaniu lub w instrukcjach należy AlaKoala.pl podać kategorię wiekową dzieci, dla których zabawka jest przeznaczona;

3. Na powierzchni zabawek kąpielowych nie są dozwolone ostre rogi, zbyt małe części ruchome, krzywe, szorstkie szwy, klej na powierzchni zewnętrznej i inne elementy, które mogą zranić delikatną skórę dziecka.

4. Piękna zabawka wysokiej jakości powinna przyciągać uwagę dziecka swoim bogatym kolorem. Jednak kolory powinny być “spokojne” i naturalne. Natychmiast po zakupie nowego przedmiotu do zabawy w wodzie, nie należy leniwy, aby przeprowadzić eksperyment AlaKoala.pl: zanurzyć go w wodzie o temperaturze, w której zwykle kąpie się dziecko. Następnie dokładnie sprawdź, poczuj, wąchaj. Nie powinno być ostrego zapachu lub malować rękami nagle wyblakłe farby.

5. Zabawka musi wytrzymać ciężar dziecka i nie może złamać się podczas uderzenia w podłogę. Niektóre rodzaje plastiku są niebezpieczne dla dzieci, ponieważ przy zerwaniu tworzą małe ostre fragmenty i “podarte” krawędzie tnące.

Więcej: AlaKoala.pl